17 yıllık tecrübemizle işimizde güven veriyoruz ...

Hakkımızda

Hakkımızda

Hızla gelişen teknoloji, sanayileşme hamlesiyle birleşince elektrik enerjisini ülkemiz için her geçen gün daha önemli bir hâle getirmektedir.

Paşa Elektrik; enerji sektöründeki 28 yıllık deneyim ve becerisiyle, bu alanda hissedilen sorunlara çözüm üretmek, hayatın her alanına dokunan uygulamalar ile faaliyetlerini gerçekleştirmek için Genel Müdürümüz Sayın Salih Coşkun önderliğinde 2007 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana 100’ü geçkin projeyle de müşterilerinin çözüm ortağı olmuştur.

Paşa Elektrik geniş ve deneyimli kadrosuyla elektrik sistemleri hususunda ülkenin en iyi firmalarından biri olma hedefine emin adımlarla yürümektedir. Paşa Elektrik başarısını; ekip çalışması, iş güvenliği ve işçi sağlığı, kalite ve zaman yönetimi noktalarındaki özverisine ve bunların neticesinde elde ettiği deneyimi şeffaflık politikası hâline getirerek, çalıştığı kuruluşlarla paylaşmasına borçludur. Bu başarının arkasındaki en büyük dayanak ise verilen hizmetin ve yapılan işlerin arkasında durmaktır.

İşiniz ve projeniz ne olursa olsun, firmamız hızlı ve güvenilir biçimde siz müşterilerimize hizmet verecektir. Gerek iş için gerekse bilgi almak için firmamızı aramanızdan memnuniyet duyarız.

Çünkü sizlere hizmet etmek için varız.