17 yıllık tecrübemizle işimizde güven veriyoruz ...
 
 Paşa Elektrik

Hakkımızda

Hızla gelişen teknoloji, sanayileşme hamlesiyle birleşince elektrik enerjisini ülkemiz için her geçen gün daha önemli bir hâle getirmektedir.
Paşa Elektrik; enerji sektöründeki 28 yıllık deneyim ve becerisiyle, bu alanda hissedilen sorunlara çözüm üretmek, hayatın her alanına dokunan uygulamalar ile faaliyetlerini gerçekleştirmek için Genel Müdürümüz Sayın Salih Coşkun önderliğinde 2007 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana 100’ü geçkin projeyle de müşterilerinin çözüm ortağı olmuştur.
Paşa Elektrik geniş ve deneyimli kadrosuyla elektrik sistemleri hususunda ülkenin en iyi firmalarından biri olma hedefine emin adımlarla yürümektedir.
 
 Misyonumuz
 

Misyonumuz

Çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutan, kalite ve sağlamlığı temin eden, müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.
 
 Vizyonumuz
 

Vizyonumuz

Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın kalkınmasına, refahına katkıda bulunan, sektörlerle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.
0+ Yıl
Tecrübe & Deneyim
0+
Hizmet Alanı
0+
Proje Katkısı
0+
Mutlu Müşteri